INFORMÁCIÓ

06 1 612 3375

infoaterem.hu

10 év az aTEREM-ben! Bata Tamás

10 év az aTEREM-ben!

Bata Tamás

Hungarian Muaythai Association HMTA

elnöke.

A Magyar Muaythai Országos Sportági Szakszövetség

főtitkára. 

 

 

 

 

A Magyar Muathai Egyesület (Bata Tamás)1992-ben kezdte meg működését újpesten a Dózsa ökölvívó termében. Akkoriban még a legismertebb harcosok is oda jártak edzeni. Kató Mihály, Móró Endre, Mikó Gábor, Farkas Attila, Kádár Gábor, Kurdy István, de megfordultak más „hírességek” is mint például Vincze Tomi, Ács Feri, Horváth Pisti. Sajnos a termet el kellett hagynunk, mert a Kickbox Szövetség is szemet vetett rá. 1995 ben már az In-Kal security segítségével a KSI ökölvívó termében edzettünk. Ragyogó három évet tudtunk itt magunk mögött. Ez idő alatt elkészült Kerepesen Dr. Sifu Róbert Lions vezetése alatt a Shaolin templom és edzőközpont amiben egyesületünk is tevékenyen részt vett. Itt rendeztük meg a legelső Amatőr Muaythai Magyar Bajnokságot 1999-ben. Itt rendeztük meg az első sparring partit is, amit aztán sok nagysikerű barátságos találkozó követett. Az itt eltöltött örömteli évek után következett az  aTerem Harcművészeti központ. Itt indítottuk útjára a Harcosok Klubja verseny sorozatott a feltörekvő harcosok számára, amely már a huszonharmadik állomásánál tart.


Az elmúlt időben nagyon sokan jártak edzeni egyesületünkbe, amely a legelső Muaythai egyesületek között jött létre.
Sokan csak kedvtelésből, de szép számmal versenyzői szándékkal indultak el a Muaythai rögös útján.
Ezek közül a versenyzők közül többen kitűnő sikerekkel is dicsekedhetnek.


Legsikeresebb harcosaink:


Géczi”Romboló”Dániel
WKA Profi Muaythai Európa Bajnok
WFCA Muaythai Magyar Bajnok
Utcai Harcosok Szövetségének regionális Bajnoka
Szabadharcosok Szövetségének Bajnoka
K-3 regionális Bajnok
2X Muaythai Magyar Bajnok


Madarasi”Vasláb”Miklós
WPKA kisvilágbajnokság 3 helyezés
Utcai Harcosok Szövetségének Regionális Bajnoka
4X Magyar Muaythai Bajnok


Muaythai Magyar Bajnokaink:


2x MB. Géczi”Romboló” Dániel
4X MB. Madarasi”Vasláb” Pap Miklós
4x MB. Berkes”KŐ” Tamás
2X MB. Szentkuti”Pók”Norbert
1xPolster”Psicho”Tamás
1xTóth Zarubaly”Mamut” Gergely
1xErdélyi”Henger”Tibor
1xTörök Péter
1xLestár Timea
1xLoncsarevity Natália
Bata Tamás 2x szenior Magyar Bajnok

 

További információ:

Bata Tamás

+36703172728

muaythai@muaythai.hu